O nás

 

Dovoľte aby sme Vám predstavili našu firmu pod názvom Dajf. Na trhu pôsobíme od novembra roku 2019 v oblasti predaja cez e-shop. Názov našej firmy vznikol spojením mien spolumajiteľov Diana a Josef.

Dajf je nielen spojením mien dvoch ľudí ale aj dvoch krajín, Slovenska a Česka.

 

SME FIRMA S RODINNÝM ZÁZEMÍM
a so sídlom na Slovensku.

Podnikanie nenazývame prácou, ale životným štýlom. Veríme v rodinnosť, vďaka ktorej môžeme dosiahnuť lepšie výsledky. Sme spojenie mladíckej dravosti a šedín skúseností. Nápady na inováciu a zlepšenie u nás prichádzajú nečakane, niekedy pokojne aj uprostred noci. :)

Spoločne sa podielame na príprave a balení tovaru tak, aby pekne vyzeral a bezpečne dorazil až k Vám.

 

Prečo robíme to čo robíme?
Myslíme si, že v dnešnej uponáhľanej dobe by mal e-shop fungovať ako možnosť pohodlného nakupovania bez zbytočných starostí. Na trhu by sme sa radi pripojili k firmám, ktoré poskytujú zákazníkovi istotu a komfort pri nakupovaní na internete. Proste pár klikov a tovar už cestuje k Vám. Našim cieľom je jednoducho umožniť ľuďom radosť z darčeka a docieliť maximálnu spokojnosť zákazníkov.

 

Aký druh tovaru ponúkame?
Ponúkame predovšetkým darčekové predmety a produkty spojené s aromaterapiou, ktoré doplňujeme o produkty z ezoteriky. Nebránime sa rozširovaniu sortimentu aj do iného segmentu.

 

Čo plánujeme do budúcna?
Našou prioritou je neustále roširovať sortiment tovaru a zdokonalovať naše služby.
Preto sme radi za každú spätnú väzbu od Vás – našich zákazníkov – prostredníctvom recenzií, e-mailu alebo tel. rozhovoru, pretože svoje produkty ponúkame práve VÁM a VY nás posúvate vpred.

 

Veríme, že s nami budete spokojní.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie :)